Ana sayfa Haberler

Yeni düşük şekerli, yüksek kaliteli patlamış mısır

Çin Suzhou Joywell Taste Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Suzhou Joywell Taste Co.,Ltd Sertifikalar
Harika bir şirket, harika ürünler!

—— James

Teşekkürler JOY WELL TASTE Ekibi. Siparişim çok acil. Ve her zaman benimle iletişim kurduğum zaman buradaydı. Gerçekten güvenilir İşbirliği ortağı!

—— Syrena

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Yeni düşük şekerli, yüksek kaliteli patlamış mısır
hakkında en son şirket haberleri Yeni düşük şekerli, yüksek kaliteli patlamış mısır

Son yıllarda insanların kalite ve sağlık talepleri giderek artıyor, düşük şekerli ürünler yeni bir atıştırmalık trendi haline geliyor.

Patlamış mısır söz konusu olduğunda, gevrek ve düşük şekerli, her zaman büyük bir teknik zorluk olmuştur.

 

Geleneksel süreçte gevreklik ve şeker her zaman el ele gider: Daha az şeker, daha düşük gevreklik.Daha yüksek şeker, daha yüksek gevreklik.

Bu sorunun üstesinden gelmek için, tüm Ar-Ge ekibimiz, bu teknolojinin atılımını bulmaya çalışan adanmış araştırmalar. 1 yıldan fazla süren özel araştırma, deney, karşılaştırma ve tekrarlamadan sonra, nihayet bu konuda bir atılım yaptık.

 

Çıtır çıtır tutarken şeker içeriğini büyük ölçüde azalttık.Yeni patlamış mısır, geleneksel patlamış mısırın yarısından daha az şeker içerir, ancak daha yüksek kalite sunar.Bu yeni ürün, ulusal bir ilk ve Çin'de tek üründür.

Bu yeni ürünümüzde yoğun peynir aroması, sichuan baharatlı tadı, mısır çorbası aroması, doğal donmuş meyve ve sebze tozu ile yapılan renkli patlamış mısır gibi farklı tatlar yarattık. Kaliteli ve çok lezzetli!

 

Bu yeni ürünlerin herkes tarafından beğenilebileceğini ve yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda iyi satılabileceğini umuyoruz.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin veya salesa@joywelltaste.com adresine e-posta gönderin.

 

Yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerden her zaman yardım ve destek için teşekkür ederiz.

Sizlere kaliteli ürünler, uygun fiyatlar ve iyi hizmet sunmaya devam edeceğiz!

hakkında en son şirket haberleri Yeni düşük şekerli, yüksek kaliteli patlamış mısır  0hakkında en son şirket haberleri Yeni düşük şekerli, yüksek kaliteli patlamış mısır  1hakkında en son şirket haberleri Yeni düşük şekerli, yüksek kaliteli patlamış mısır  2hakkında en son şirket haberleri Yeni düşük şekerli, yüksek kaliteli patlamış mısır  3hakkında en son şirket haberleri Yeni düşük şekerli, yüksek kaliteli patlamış mısır  4

Pub Zaman : 2021-04-26 13:46:03 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Suzhou Joywell Taste Co.,Ltd

İlgili kişi: Ms. Tang

Tel: 0086 13390899288

Faks: 86-0512-66056288

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)